27-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 27-Р від 21.01.2011

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "21" січня 2011 р № 27-Р-Р

Про нагородження з нагоди Дня Соборності України

На підставі подання голови правління Сумської обласної організації Національної спілки краєзнавців України Корнієнка О.М. та начальника відділу культури та туризму Сумської міської ради Цибульської Н.О., керуючись пунктом 3.1.11 Положення про цільовий фонд Сумської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 25.05.04 № 815 МР та пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” за активну участь у громадському та культурно-мистецькому житті міста та з нагоди Дня Соборності України:

 1. Нагородити:

  1.1. Почесною грамотою міського голови:

  - Ленського Олексія Васильовича – краєзнавця, автора книг і друкованих розвідок з історії міста Суми;
  - Швачунова Ігоря Юрійовича – сумського живописця, члена Сумської обласної організації Національної спілки художників України.

  1.2. Грамотою міського голови:

  - Будянського Дмитра Васильовича – ведучого загальноміських культурно-мистецьких заходів, доцента Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка.

 2. Фінансовому управлінню (Липова С.А.) виділити з цільового фонду міської ради кошти у сумі 235 (двісті тридцять п’ять) гривень 60 коп., в тому числі: 200 (двісті) гривень 00 коп. для сплати грошової винагороди, 35 (тридцять п’ять) гривень 30 коп. для сплати податку з грошової винагороди та 0 грн. 30 коп. - комісії для отримання готівки.
 3. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.) здійснити відповідні виплати.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 7-02-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав