37-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 37-Р від 25.01.2011

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "25" січня 2011 р № 37-Р-Р

Про план виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Суми на 2011 рік

З метою забезпечення належного виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Суми на 2011 рік (далі по тексту Програма), вирішення поставлених в ній завдань (створення робочих місць, покращення демографічної ситуації, стабілізації цін на споживчому ринку тощо), відповідно до Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

 1. Закріпити відповідальних за виконання розділів Програми згідно з додатком.
 2. Відповідальним за виконання розділів програми у термін до 10.02.2011 відпрацювати плани виконання заходів Програми, з урахуванням заходів галузевих програм на поточний рік, та надати їх до управління соціально-економічного розвитку.
 3. Управлінню соціально-економічного розвитку до 10.02.2011:
  • 3.1 доопрацювати основні показники соціального та економічного розвитку міста на 2011 рік з урахуванням завдань поставлених у Програмі Президента «Україна для людей», Стратегії соціально-економічного розвитку Сумської області на період до 2015 «Нова Сумщина – 2015», міських галузевих програм;
  • 3.2 спільно з відповідальними за виконання розділів Програми визначити по кожному заходу узагальнюючі показники роботи з розбивкою їх виконання помісячно та поквартально;
  • 3.3 спільно з фінансовим управлінням, ДПІ в місті Суми та управліннями Пенсійного фонду в м. Суми (у межах наданих повноважень):
   – провести аналіз суб’єктів господарювання (платників податків) по галузям економіки згідно з додатком 2;
   – розробити прогнозні показники виконання бюджету (розділ 4.1. Програми) в розрізі галузей економіки, суб’єктів господарювання, по видах податків, надходжень до бюджету від використання природних ресурсів (надр, лісів, водоймищ).
 4. Структурним підрозділам до 10.02.2011 проаналізувати хід виконання діючих програм та внести пропозиції міському голові щодо їх оптимізації та об’єднання на основі комплексних галузевих програм («Здоров’я нації», «Програма реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Суми на 2011-2014 роки» тощо).
 5. Організацію виконання даного розпорядження покласти на управління соціально-економічного розвитку (Левенець М.І.), контроль – на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Яншина М.А.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додатки [21.74 Kb] (cкачувань: 166)Дата публікації: 28-01-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав