777-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 777-Р від 28.09.2010

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "28" вересня 2010 р № 777-Р-Р

Про проведення інвентаризації основних засобів, матеріальних і нематеріальних активів підприємств, установ та організацій комунальної власності територіальної громади міста Суми

На виконання пункту 2 рішення Сумської міської ради від 16 квітня 2008 року № 1385-МР «Про перелік об’єктів права комунальної власності територіальної громади міста Суми», відповідно до наказу Головного управління державного казначейства України від 30.10.98 № 90 «Про затвердження Інструкції з інвентаризації матеріальних цінностей, розрахунків та інших статей балансу бюджетних установ» (зі змінами), наказу Міністерства фінансів України від 11.08.94 № 69 «Про Інструкцію по інвентаризації основних засобів, нематеріальних активів, товарно-матеріальних цінностей, грошових коштів і документів та розрахунків» (зі змінами), керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Керівникам підприємств, установ та організацій, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Суми, а також суб’єктам господарювання, що не перебувають в комунальній власності територіальної громади міста Суми, яким надано у платне або безоплатне користування (оренду) майно комунальної власності територіальної громади міста Суми (згідно зі списком):
    • 1.1. Організувати проведення інвентаризації основних засобів, матеріальних і нематеріальних активів (всього майна, яке знаходиться у користуванні) станом на 01.10.2010 та проконтролювати приведення їх обліку у відповідність до вимог чинного законодавства.
    • 1.2. Після проведення інвентаризації в термін до 15.11.2010 надати до управління майна комунальної власності Сумської міської ради (вул. Горького 21, кімната 410, телефон для довідок 61-19-08) оформлені належним чином інвентаризаційні описи на паперових та електронних носіях (на комп’ютерному диску CD або дискеті, зроблені в програмі EXCEL, згідно з формою (додаток). Форма повинна бути закріплена печаткою та обов’язково підписана керівником і головним бухгалтером. 
  2. Персональну відповідальність за незабезпечення належної організації бухгалтерського обліку та відображення реальної вартості майна, яка передбачена Законом України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”, несуть особисто керівники підприємств, установ та організацій, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Суми, а також керівники суб’єктів господарювання, що не перебувають в комунальній власності територіальної громади міста Суми.
  3. Управлінню майна комунальної власності міської ради (Щербак В.І.) до 20.01.2010 узагальнити, отриману інформацію щодо проведеної інвентаризації комунального майна територіальної громади міста Суми.
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Сумської міської ради на Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Додатки [17,5 Kb] (cкачувань: 340) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 24-01-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав