738-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 738-Р від 15.09.2010

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "15" вересня 2010 р № 738-Р-Р

Про визначення місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації виборів депутатів місцевих рад та міського голови 31 жовтня 2010 року

З метою проведення на території міста Суми заходів щодо відведення місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації по виборах депутатів місцевих рад та міського голови 31 жовтня 2010 року , відповідно до пункту 10 статті 49 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Затвердити перелік місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації згідно з додатком 1.
  2. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.):
    • 2.1. Провести інвентаризацію спеціальних стендів і дошок оголошень для розміщення матеріалів передвиборної агітації, що будуть розташовані на території м. Суми.
    • 2.2. За результатами інвентаризації привести у належний стан спеціальні стенди та дошки, а за їх відсутністю на місцях, визначених в додатку 1, виготовити та встановити стенди та дошки затвердженого зразка (додаток 2), виходячи з кошторисних витрат у межах затвердженого бюджету по управлінню.  
  3. Керівникам підприємств, організацій, закладів та установ, партій та громадських організацій міста Суми не допускати розміщення матеріалів передвиборної агітації по виборах депутатів місцевих рад та міського голови в інших місцях, окрім спеціально обладнаних стендів та дошок оголошень.
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Додатки [421.5 Kb] (cкачувань: 244) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 24-01-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав