14-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 12-Р від 14.01.2011

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "14" січня 2011 р № 14-Р-Р

Про проведення звіту міського голови перед громадою міста Суми

На виконання частини 6 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, пункту 4 статті 80 Статуту територіальної громади міста Суми, керуючись рішенням Сумської міської ради від 28 квітня 2004 року № 758-МР, пунктом 20 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Провести звіт міського голови перед громадою міста Суми 19 березня 2011 року об 11:00 годині у великому залі засідань Сумської обласної ради.
  2. З метою підготовки та проведення звіту утворити робочу групу у складі згідно з додатком 1.
  3. Керівникам структурних підрозділів Сумської міської ради, територіальних органів державної влади, діяльність яких координується міською радою до 31.01.2011 року надати інформацію про роботу підрозділу за звітний період до відділу організаційно-кадрової роботи у паперовому вигляді та на електронних носіях згідно з запропонованою структурою.
  4. Господарському відділу (Коцур М.В.) забезпечити виготовлення буклетів з тезами виступу міського голови.
  5. Управлінню інформаційно-аналітичної роботи (Сокура А.В.) до 04.03.2011 року забезпечити інформування населення про дату та час проведення звіту міського голови перед громадою м. Суми, а після його проведення – розмістити текст виступу міського голови у засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті міської ради.
  6. Господарському відділу (Коцур М.В.) та управлінню інформаційно-аналітичної роботи (Сокура А.В.) забезпечити технічне оснащення проведення звіту.
  7. Керівникам структурних підрозділів міської ради забезпечити запрошення представників галузевих підприємств, установ і організацій міста та реєстрацію їх в день проведення звіту міського голови.
  8. Координацію роботи з підготовки та проведення звіту міського голови та контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету міської ради Волонтирця В.М.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 19-01-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав