1077-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 1077-Р від 30.12.2010

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "30" грудня 2010 р № 1077-Р-Р

Про списання заборгованості за комунальні послуги по теплопостачанню та водопостачанню в частині вартості енергоносіїв строк позовної давності якої минув і яка є безнадійною для погашення

Відповідно до розділу 11 наказу Державного казначейства України від 30 жовтня 1998р. № 90 "Інвентаризація з інструкції матеріальних цінностей, розрахунків та інших статей балансу установ"(зі змінами), керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи акт обстеження дебіторської заборгованості:

 

  1. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.) списати з обліку визначену дебіторську заборгованість громадян за спожиті комунальні послуги по теплопостачанню та водопостачанню в частині вартості енергоносіїв строк позовної давності якої минув і яка є безнадійною для погашення в сумі 10458 (десять тисяч чотириста п’ятдесят вісім) грн.22 коп. згідно реєстру заборгованості громадян за спожиті житлово-комунальні послуги по теплопостачанню та водопостачанню в частині вартості енергоносіїв по виконавчому комітету Сумської міської ради.
  2. Відповідальність за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 19-01-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав