1073-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 1073-Р від 27.12.2010

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "27" грудня 2010 р № 1073-Р-Р

Про дозвіл на використання коштів цільового фонду на придбання комп’ютера, оплату податку на додану вартість до державного бюджету та оплату податку на прибуток до міського бюджету

Керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та розділом 3 Рішення Сумської міської ради від 04 серпня 2010 року № 4211-МР „Про Положення про цільовий фонд Сумської міської ради при управління архітектури та містобудування Сумської міської ради”:

 

  1. Дозволити управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради (Биков В.Б.) укласти угоду та профінансувати за рахунок надходження коштів цільового фонду Сумської міської ради при управлінні архітектури та містобудування Сумської міської ради на придбання комп’ютера для технічного забезпечення ведення реєстру земельних ділянок, будівель і споруд усіх форм власності в сумі 6650 (шість тисяч шістсот п’ятдесят грн.) 00 коп. згідно з кошторисом.
  2. Дозволити управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради (Биков В.Б.) профінансувати за рахунок надходження коштів цільового фонду Сумської міської ради при управлінні архітектури та містобудування Сумської міської ради оплату податку на додану вартість до державного бюджету за встановлення особистих строкових сервітутів на користування місцями для розташування тимчасових споруд в м.Суми в сумі 4089 (чотири тисячі вісімдесят дев’ять грн.) 42 коп. згідно з кошторисом.
  3. Дозволити управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради (Биков В.Б.) профінансувати за рахунок надходження коштів цільового фонду Сумської міської ради при управлінні архітектури та містобудування Сумської міської ради оплату податку на прибуток до міського бюджету за встановлення особистих строкових сервітутів на користування місцями для розташування тимчасових споруд в м.Суми в сумі 3396 (три тисячі триста дев’яносто шість грн.) 77 коп. згідно з кошторисом.
  4. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 19-01-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав