1053-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 1053-Р від 21.12.2010

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "21" грудня 2010 р № 1053-Р-Р

Про внесення змін до розпорядження міського голови від 07.05.2010 р. № 369-Р «Про створення постійно діючої міжвідомчої комісії з розгляду питань пов’язаних з переплануванням та/або переобладнанням житлових та нежитлових приміщень на території міста Суми та по переведенню житлових приміщень (житлових будинків) у категорію нежитлових; нежитлових приміщень у категорію житлових; житлових будинків у будинки садибного типу»

З метою підвищення ефективності роботи комісії по вирішенню питань пов’язаних із переплануванням та/або переобладнанням житлових та нежитлових приміщень на території міста Суми та по переведенню житлових приміщень (житлових будинків) у категорію нежитлових; нежитлових приміщень у категорію житлових; житлових будинків у будинки садибного типу, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Унести зміни до розпорядження міського голови від 07.05.2010 р. № 369-Р «Про створення постійно діючої міжвідомчої комісії з розгляду питань пов’язаних з переплануванням та/або переобладнанням житлових та нежитлових приміщень на території міста Суми та по переведенню житлових приміщень (житлових будинків) у категорію нежитлових; нежитлових приміщень у категорію житлових; житлових будинків у будинки садибного типу», виклавши додаток 1 до розпорядження міського голови в новій редакції.
  2. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Додатки [64 Kb] (cкачувань: 392) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 19-01-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав