973-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 973-Р від 30.11.2010

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "30" листопада 2010 р № 973-Р-Р

Про надання матеріальної допомоги для вирішення соціально – побутових питань керівникам управління архітектури та містобудування Сумської міської ради

Керуючись підпунктом 3 пункту 2 Постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 № 268 „Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” з урахуванням змін та доповнень, Положенням про порядок преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам управляння архітектури та містобудування Сумської міської ради:

 

  1. Надати Бикову Володимиру Борисовичу, начальнику управління архітектури та містобудування Сумської міської ради матеріальну допомогу для вирішення соціально – побутових питань у розмірі посадового окладу.
  2. Підстава: заява Бикова В.Б.

  3. Надати Довбні Анатолію Миколайовичу, заступнику начальника управління архітектури та містобудування Сумської міської ради матеріальну допомогу для вирішення соціально – побутових питань у розмірі посадового окладу.
  4. Підстава: заява Довбні А.М.

  5. Надати Бондаренко Ользі Олегівні, заступнику начальника – начальнику відділу управління архітектури та містобудування Сумської міської ради матеріальну допомогу для вирішення соціально – побутових питань у розмірі посадового окладу.
  6. Підстава: заява Бондаренко О.О.

     

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 15-12-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав