968-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 968-Р від 30.11.2010

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "30" листопада 2010 р № 968-Р-Р

Про комісію з питань вивчення санітарно-технічного стану кінцевих зупинок громадського транспорту та майданчиків для розвороту і відстою маршрутних таксі на території міста Суми

У зв’язку з незадовільним санітарно-технічним станом кінцевих зупинок громадського транспорту, зупинок на замовлення та майданчиків для розвороту і відстою маршрутних таксі, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Створити комісію з питань вивчення санітарно-технічного стану кінцевих зупинок громадського транспорту та майданчиків для розвороту і відстою маршрутних таксі на території міста Суми, та затвердити її персональний склад згідно з додатком.
  2. Комісії приступити до роботи 01 грудня 2010 року, обстежити санітарно-технічний стан кінцевих зупинок громадського транспорту та майданчиків для розвороту і відстою маршрутних таксі на території міста Суми, для вирішення питання можливості встановлення контейнерів для твердих побутових відходів, визначення місць розташування майданчиків для розвороту і відстою маршрутних таксі, і надати на розгляд міському голові висновки та пропозиції про шляхи вирішення порушених питань в термін до 20 грудня 2010 року
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додатки [37 Kb] (cкачувань: 237) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 15-12-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав