954-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 954-Р від 29.11.2010

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "29" листопада 2010 р № 954-Р-Р

Про преміювання керівників фінансового управління у листопаді 2010 року

На підставі постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.06. № 268 „Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів”, Положення про порядок преміювання та надання матеріальної допомоги за рахунок фонду оплати праці працівників апарату фінансового управління Сумської міської ради від 26.07.04.:

 

 1. Виплатити премію у листопаді 2010 року у межах фонду преміювання та економії фонду заробітної плати керівникам фінансового управління Сумської міської ради:
  № п/п Прізвище, ім’я, по-батькові Посада Розмір премії у відсотках до середньо-місячної заробітної плати Примітка
  1. Липова Світлана Андріївна начальник фінансового управління 60 Перевірка проектів міських бюджетних програм(експертиза визначення результативних показників реальності та доцільності завдань і заходів, включених до проектів програм), підготовка висновків та зауважень. Проведення аналізу видатків, які здійснюються за рахунок субвенції з Державного бюджету та надання Головному фінансовому управлінню пропозицій щодо змін обсягів субвенцій.
  2. Скиртач Лариса Анатоліївна заступник начальника фінансового управління 70
  3. Боронос Лариса Дмитрівна заступник начальника фінансового управління 60
  4. Кравченко Тетяна Олексіївна заступник начальника фінансового управління - начальник відділу фінансів виробничої сфери 70

 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 Дата публікації: 14-12-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав