949-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 949 від 26.11.2010

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "26" листопада 2010 р № 949-Р-Р

Про виділення коштів з цільового фонду Сумської міської ради для оплати послуг за внесення відомостей до бази даних АС ДЗК та записів до поземельної книги щодо земельної ділянки по пров. Токарівський, 7

На підставі рішення Сумської міської ради від 25 березня 2009 р. № 2521-МР "Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Суми земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Суми, пров. Токарівський, 7" та відповідно до пункту 3.1.6 Положення про цільовий фонд Сумської міської ради, затвердженого рішенням Сумської міської ради від 25 травня 2004 р. № 815-МР "Про Положення про цільовий фонд Сумської міської ради", керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

 

  1. Фінансовому управлінню Сумської міської ради (Липова С.А.) виділити з цільового фонду кошти в сумі 120 грн. 00 коп. (сто двадцять гривень) для оплати послуг:
    • внесення відомостей до бази даних автоматизованої системи ведення державного земельного кадастру в розмірі 84 грн (з ПДВ) Сумським міським відділом Сумської регіональної філії ДП «Центр ДЗК» щодо земельної ділянки по пров. Токарівський, 7;
    • внесення записів до поземельної книги в розмірі 36 грн. (з ПДВ) Сумською регіональною філією ДП «Центр ДЗК» щодо земельної ділянки по пров. Токарівський, 7.
  2. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.) здійснити відповідні розрахунки згідно з наданими документами. 
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Войтенка М.Г.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 29-11-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав