943-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 943 від 25.11.2010

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "25" листопада 2010 р № 943-Р-Р

Про робочу групу з питань оптимізації та удосконалення структури та штатів виконавчих органів Сумської міської ради

З метою підвищення ефективності здійснення виконавчих функцій і повноважень місцевого самоврядування у межах, визначених законом, забезпечення вирішення питань місцевого значення на належному професійному рівні та якісного надання адміністративних послуг територіальній громаді міста Суми шляхом удосконалення структури та штатів виконавчих органів Сумської міської ради з урахуванням змін у чинному законодавстві України та оптимізації витрат на їх утримання, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Створити робочу групу з питань оптимізації та удосконалення структури та штатів виконавчих органів Сумської міської ради та затвердити її персональний склад згідно з додатком. 
  2. Робочій групі у термін до 15 лютого 2011 року:
    • 2.1. Здійснити функціональне обстеження структури та штатів виконавчих органів Сумської міської ради з метою її удосконалення та оптимізації.
    • 2.2. Провести порівняльний аналіз структури та штатів виконавчих органів Сумської міської ради з іншими містами обласного значення.
    • 2.3. За результатами роботи, у разі необхідності, підготувати пропозиції у вигляді відповідних проектів рішень виконавчого комітету та Сумської міської ради щодо затвердження нової структури та штатів виконавчих органів ради. 
  3. Організаційне забезпечення діяльності робочої групи покласти на першого заступника міського голови Войтенка М.Г. 
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 29-11-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав