806-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 806-Р від 08.10.2010

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "08" жовтня 2010 р № 806-Р-Р

Про призначення матеріально-відповідальної особи

З метою збереження матеріальних цінностей та контролю використання бланків суворої звітності у відділі у справах сім'ї, молоді та спорту Сумської міської ради, враховуючи звернення заступника начальника відділу, керуючись Законом України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" від 16 липня 1999 року № 996 - ХІV та пунктом 20 частини четвертої статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

 

  1. Призначити відповідальним за отримання, видачу та збереження матеріальних цінностей та бланків суворої звітності у відділі у справах сім'ї, молоді та спорту Сітало Жанну Петрівну – спеціаліста І категорії.
  2. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Цилюрик В.В.) скласти договір про повну індивідуальну матеріальну відповідальність між виконавчим комітетом Сумської міської ради та відповідальною особою, зазначеною в пункті 1 даного розпорядження.
  3. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Волонтирця В.М.

 

Виконуючий обов’язки міського голови з виконавчої роботи М.О. Трофименко


Дата публікації: 14-10-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав