787-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 787-Р від 30.09.2010

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "30" вересня 2010 р № 787-Р-Р

Про проведення інвентаризації основних засобів, малоцінних необоротних активів, товарно-матеріальних цінностей, грошових коштів і документів, розрахунків та інших статей

Відповідно до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" від 16 липня 1999 року № 996-ХІУ, Інструкції з інвентаризації основних засобів, нематеріальних активів, товарно-матеріальних цінностей, грошових коштів і документів, розрахунків та інших статей балансу, затвердженою наказом Головного управління Державного казначейства України від 30 жовтня 1998 року № 90, згідно наказу Державного казначейства України від 05.10.2005р. № 184 „Про затвердження змін до Інструкції з інвентаризації основних засобів, нематеріальних активів, товарно-матеріальних цінностей, грошових коштів і документів, розрахунків та інших статей балансу”, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” для контролю за збереженням матеріальних цінностей, а також у зв’язку з підготовкою до складання річної фінансової звітності:

 

  1. Провести інвентаризацію основних засобів, малоцінних необоротних активів, малоцінних та швидкозношуваних предметів, господарчих матеріалів, паливо - мастильних матеріалів, запасних частин до машин і обладнання в секторі автогосподарства, грошових коштів в касі адмінбудинку , цінностей та бланків суворої звітності, розрахунків та інших статей балансу виконавчого комітету Сумської міської ради станом на 01 жовтня 2010р.
  2. Для проведення інвентаризації створити комісію, склад якої затвердити згідно з додатком 1.
  3. Встановити, що інвентаризаційна комісія проводить інвентаризацію згідно з графіком ( додаток 2) і передає оформлені належним чином інвентаризаційні описи до відділу бухгалтерського обліку та звітності до 30 жовтня 2010 року.
  4. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Волонтирця В.М.

 

Виконуючий обов’язки міського голови з виконавчої роботи М.О. Трофименко

 

Додатки [51 Kb] (cкачувань: 232) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 14-10-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав