786-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 786-Р від 29.09.2010

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "29" вересня 2010 р № 786-Р-Р

Про проведення спартакіад міста у 2010 – 2011 роках

На виконання рішення Сумської міської ради від 16 грудня 2009 року № 3276-МР „Про програму розвитку фізичної культури і спорту в місті Суми на 2010 – 2012 роки”, з метою пропаганди здорового способу життя, залучення різних верств населення до занять фізичною культурою і спортом, підготовки спортсменів міста до участі в обласних і всеукраїнських змагань, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні:

 

  1. Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту (Мотречко В.В.) спільно з управлінням освіти та науки (Данильченко А.М.) та міським центром фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” (Гонтовенко Є.В.) провести у 2010 – 2011 роках спартакіади серед команд навчальних закладів, промислових підприємств та організацій, підліткових клубів за місцем проживання, спортивних клубів міста та працівників навчальних закладів згідно з положеннями (додатки 1, 2, 3, 4, 5).
  2. Рекомендувати керівникам навчальних закладів, промислових, житлово-комунальних підприємств та організацій провести організаційну роботу по підготовці спортивних баз для проведення змагань згідно з положеннями, забезпечувати медичне обслуговування змагань, надавати практичну допомогу колективам у проведенні змагань на місцях та прийняття участі у фінальних міських змаганнях.
  3. Управлінню охорони здоров’я (Логутова О.І) забезпечити медичне обслуговування під час проведення змагань.
  4. Фінансовому управлінню (Липова С.А.) забезпечити фінансування на проведення змагань, в межах асигнувань, передбачених бюджетом, згідно з КФК 130106.
  5. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.) здійснювати розрахунки по відділу у справах сім’ї, молоді та спорту згідно з наданими документами.
  6. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С.М.

 

Виконуючий обов’язки міського голови з виконавчої роботи М.О. Трофименко

 

Додатки [267 Kb] (cкачувань: 384) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 14-10-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав