773-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 773-Р від 28.09.2010

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "28" вересня 2010 р № 773-Р-Р

Про преміювання керівників фінансового управління у вересні 2010 року

На підставі постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.06. № 268 „Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів”, Положення про порядок преміювання та надання матеріальної допомоги за рахунок фонду оплати праці працівників апарату фінансового управління Сумської міської ради від 26.07.04.:

 

 1. Виплатити премію у вересні 2010 року у межах фонду преміювання та економії фонду заробітної плати керівникам фінансового управління Сумської міської ради:
  № п/п Прізвище, ім’я, по-батькові Посада Розмір премії у відсотках до середньо-місячної заробітної плати Примітка
  1. Липова Світлана Андріївна начальник фінансового управління 50 На виконання листа Комітету Верховної Ради України з питань бюджету підготовка та надання Головному фінансовому управлінню Сумської обласної державної адміністрації аналітичної формації щодо зведених розрахункових показників доходів та видатків бюджету м. Суми
  2. Скиртач Лариса Анатоліївна заступник начальника фінансового управління 60
  3. Боронос Лариса Дмитрівна заступник начальника фінансового управління 50
  4. Кравченко Тетяна Олексіївна заступник начальника фінансового управління - начальник відділу фінансів виробничої сфери 60
 2.  

 3. Видатки, пов’язані з установленими цим розпорядженням преміями зазначеним працівникам, здійснити при наявності коштів на їх виплату.

 

Виконуючий обов’язки міського голови з виконавчої роботи М.О. Трофименко


Дата публікації: 1-10-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав