761-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 761-Р від 24.10.2010

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "24" вересня 2010 р № 761-Р-Р

Про дозвіл на використання коштів цільового фонду на виконання робіт по капітальному ремонту ванних кімнат головного корпусу в комунальній установі «Сумська міська клінічна лікарня №1»

У зв’язку із зверненням керівництва комунальної установи «Сумська міська клінічна лікарня №1» щодо вирішення питання усунення аварійного стану приміщень терапевтичного і пульмонологічного відділень КУ «СМКЛ №1», згідно з рішенням Сумської міської ради від 12.07.2006 № 75-МР „Про цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста у складі спеціального фонду міського бюджету”, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Дозволити управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Шилов В.В.) укласти угоду та профінансувати за рахунок надходження коштів цільового фонду розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури на території м. Суми виконання робіт по капітальному ремонту ванних кімнат головного корпусу в комунальній установі «Сумська міська клінічна лікарня №1» в сумі 19979 (дев’ятнадцять тисяч дев’ятсот сімдесят дев’ять грн.) 00 коп.
  2. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 1-10-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав