736-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 736-Р від 14.09.2010

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "14" вересня 2010 р № 736-Р-Р

Про внесення змін та доповнень до розпорядження міського голови від 22.03.07 № 187-Р «Про створення та затвердження міжвідомчої комісії по визначенню підстав для найменування, перейменування об’єктів адміністративно-територіального устрою, повернення їм історичних назв та присвоєння імен державних і громадських діячів»

У зв’язку з кадровими змінами та з метою належної організації роботи комісії по визначенню підстав для найменування, перейменування об’єктів адміністративно – територіального устрою, повернення їм історичних назв та присвоєння імен державних і громадських діячів, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

 1. Внести зміни та доповнення до розпорядження міського голови від 22.03.07 № 187-Р «Про створення та затвердження міжвідомчої комісії по визначенню підстав для найменування, перейменування об’єктів адміністративно – територіального устрою, повернення їм історичних назв та присвоєння імен державних і громадських діячів», а саме:
  • 1.1. Доповнити розпорядження міського голови пунктом 4 наступного змісту:  

    

   4. Установити, що в разі персональних змін голови, заступника, секретаря та членів міжвідомчої комісії або їх відсутності у зв’язку з відпусткою, хворобою чи з інших причин посадові особи, які виконують їх обов’язки, входять до складу комісії за посадами.
  •  

  • 1.2. Пункт 4 розпорядження вважати пунктом 5.
  • 1.3. Внести зміни в додаток 1 до розпорядження міського голови виклавши його в наступній редакції (додається). 
 2. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додатки [37,5 Kb] (cкачувань: 440) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 22-09-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав