704-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 704-Р від 01.09.2010

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "01" вересня 2010 р № 704-Р-Р

Про нагородження з нагоди Дня міста Суми

На підставі подань керівників структурних підрозділів Сумської міської ради., керуючись пунктом 3.1.11 Положення про цільовий фонд Сумської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 25.05.04 № 815 МР, та пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

1. Нагородити:

 • 1.1 Подякою міського голови:
 • 1.1.1. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у оздоровлення населення міста та з нагоди 355-річниці від дня заснування міста Суми: 
  - Сафонова Олександра Ілліча – завідувача відділенням, лікаря-хірурга судинного обласного судинного відділення з центром імплантації електростимуляторів при порушенні ритму серця КУ «Сумська міська клінічна лікарня № 5».
 • 1.1.2. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний внесок в соціально-економічний розвиток міста та з нагоди 355-річниці від дня заснування міста Суми: 
  - Петрака Івана Кузьмича – заступника начальника ремонтно-будівельного цеху № 54 ВАТ «Сумське НВО ім. М.В. Фрунзе».
 • 1.1.3. За вагомі особисті досягнення в галузі національної освіти, навчання і виховання підростаючого покоління, сумлінну творчу роботу та з нагоди 355-річниці від дня заснування міста Суми: 
  - Гаєву Олександру Федорівну – вчителя української мови і літератури ССШ І-ІІІ ступенів № 10 ім. Героя Радянського Союзу О.Бутка, міста Суми, Сумської області.
 • 1.1.4. За творчий талант, вагомий особистий внесок у розвиток художньої творчості, пропаганду української пісні та з нагоди 355-річниці від дня заснування міста Суми: 
  - Шулікову Тетяну Володимирівну – директора будинку культури «Хімік» ВАТ «Сумихімпром».
 • 1.2. Грамотою міського голови:
 • 1.2.1. За значні особисті досягнення в галузі національної освіти, навчання і виховання підростаючого покоління, сумлінну творчу роботу та з нагоди 355-річниці від дня заснування міста Суми: 
  - Лисенко Тетяну Володимирівну – учителя української мови та літератури ЗОШ І-ІІІ ступенів № 27, м. Суми, Сумської області.
 • 1.2.2. За багаторічну сумлінну працю, активну роботу з благоустрою території кварталу та з нагоди 355-річниці від дня заснування міста Суми: 
  - Дудукало Ніну Семенівну – голову квартального комітету № 2 Ковпаківського в м. Суми району.
 • 1.2.3. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у оздоровлення населення міста та з нагоди 355-річниці від дня заснування міста Суми: 
  - Кругляк Світлану Іванівну – лікаря-інфекціоніста дитячого інфекційного відділення № 3 КУ «Сумська міська дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди»

2. Фінансовому управлінню (Липова С.А.) виділити з цільового фонду міської ради кошти у сумі: 716 (сімсот шістнадцять) гривень 65 коп., в тому числі: 105 (сто п’ять) гривень 88 коп. для сплати податку з грошової премії, 9 (дев’ять) гривень 87 коп. для сплати податку з рамок, 600 (шістсот) гривень 00 коп. для сплати грошової винагороди та 0 грн. 90 коп. – комісії для отримання готівки.

3. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.) здійснити відповідні виплати.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 14-09-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав