689-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 689-Р від 30.08.2010

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "30" серпня 2010 р № 689-Р-Р

Про проведення святкової молодіжної концертно–розважальної програми до Дня міста

На виконання рішення Сумської міської ради від 16 грудня 2009 року № 3275-МР «Про міську комплексну програму «Молодь міста Суми” на 2010-2012 роки», з метою відзначення Дня міста, організації змістовного дозвілля молоді, мешканців міста, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту (Красношевська Н.М.) провести 5 вересня 2010 року святкову молодіжну концертно-розважальну програму до Дня міста на площі Театральній.
  2. Фінансовому управлінню (Липова С.А.) забезпечити фінансування в сумі 3500 (три тисячі п’ятсот ) гривень 00 коп. на проведення святкової молодіжної концертно-розважальної програми, КФК 091103.
  3. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.) провести розрахунки по відділу у справах сім’ї, молоді та спорту згідно з наданими документами.
  4. Управлінню інформаційно-аналітичної роботи (Сокура А.В.) забезпечити висвітлення інформації про проведення заходу в засобах масової інформації.
  5. Відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи (Нелін С.В.) забезпечити охорону громадського порядку під час проведення заходу.
  6. Управлінню охорони здоров’я (Логутова О.І.) забезпечити машину швидкої допомоги під час проведення заходу.
  7. Зарічній районній в місті Суми адміністрації (Ващенко В.О.), управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою (Куц Я.В.) забезпечити прибирання території після проведення заходу.
  8. Комунальному підприємству «Спеціалізований комбінат» (Короткевич Є.Г.) забезпечити вивезення огорожі для сцени.
  9. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С.М.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 14-09-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав