672-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 672-Р від 20.08.2010

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "20" серпня 2010 р № 672-Р-Р

Про виділення коштів з цільового фонду Сумської міської ради на оплату послуг по виготовленню, монтажу та демонтажу рекламних матеріалів з святковою інформацією до урочистих подій, що відзначатимуться у м. Суми в серпні 2010 р.

В зв'язку з відзначенням у м. Суми в серпні поточного року Дня Державного прапора, Дня незалежності України, а також проведенням щорічної конференції працівників освіти, керуючись пунктами 3.1.11 та 3.1.14 Положення про цільовий фонд Сумської міської ради, затвердженого рішенням Сумської міської ради від 25 травня 2004 року № 815-МР, пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради (Биков В.Б.) забезпечити виконання робіт по виготовленню рекламних матеріалів згідно з додатком до цього розпорядження.
  2. Фінансовому управлінню Сумської міської ради (Липова С.А.) виділити з цільового фонду міської ради кошти в сумі 3008 грн. 61 коп. (три тисячі вісім гривень 61 копійок) на оплату послуг з виготовлення, монтажу та демонтажу вказаних рекламних матеріалів відповідно до кошторису згідно з додатком до цього розпорядження.
  3. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.) здійснити оплату згідно наданих платіжних документів.
  4. Комунальному підприємству «Електроавтотранс» виконати роботи по монтажу та демонтажу рекламних матеріалів у встановлений термін.
  5. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

В.о. міського голови з виконавчої роботи М.О.Трофименко

 

Додатки [33,5 Kb] (cкачувань: 404) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 26-08-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав