666-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 666-Р від 18.08.2010

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "18" серпня 2010 р № 666-Р-Р

Про нагородження з нагоди 19-ї річниці незалежності України

На підставі подань керівників структурних підрозділів Сумської міської ради, установ та організацій міста, керуючись пунктом 3.1.11 Положення про цільовий фонд Сумської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 25.05.04 № 815 МР та пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

 1. Нагородити Грамотою міського голови у рамці:
  • 1.1. За багаторічну бездоганну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розбудову правової держави та з нагоди 19-ої річниці незалежності України: 
   - Самойленка Сергія Семеновича – начальника Сумського міського управління юстиції.
  • 1.2. За роботу з національно-патріотичного виховання студентської та учнівської молоді, відродження традицій українського козацтва, формування екологічної культури, результативну роботу з поліпшення природного довкілля м.Суми та з нагоди 19-ої річниці незалежності України: 
   - Ляха Віктора Васильовича – голову Сумської паланки міжнародної громадської організації «Козацтво запорізьке».
  • 1.3. За вагомий внесок у справу боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку і екологічної безпеки в м.Суми та з нагоди 19-ої річниці незалежності України: 
   - Пономаренка Валерія Миколайовича – старшого інспектора сектору служби Сумського міського відділу Державної служби охорони управління Державної служби охорони при ГУ МВС України в Сумській області, капітана міліції.
  • 1.4. За багаторічну сумлінну працю, мужність і самовідданість при виконанні службових обов’язків та з нагоди 19-ої річниці незалежності України: 
   - Маркова Валерія Юрійовича – старшину водолазної станції – водолаза І-го класу КУ «Сумська міська рятувально-водолазна служба».
 2. Фінансовому управлінню (Липова С.А.) виділити з цільового фонду міської ради кошти у сумі 5 (п’ять) гривень 64 коп. для сплати податку з доходів фізичних осіб.
 3. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.) здійснити відповідні виплати.

 

В.о. міського голови з виконавчої роботи М.О.Трофименко


Дата публікації: 26-08-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав