663-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 663-Р від 18.08.2010

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "18" серпня 2010 р № 663-Р-Р

Про дозвіл на використання коштів цільового фонду на виконання робіт по капітальному ремонту мереж каналізації комунальної установи «Соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» по вул. Прокоф’єва,32

У зв’язку із зверненням комунальної установи «Соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», з метою створення нормальних побутових умов для проживання в гуртожитку по вул.. Прокоф’єва,32 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, згідно з рішенням Сумської міської ради від 12.07.2006 № 75-МР „Про цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста у складі спеціального фонду міського бюджету”, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Дозволити управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Шилов В.В.) укласти угоду та профінансувати за рахунок надходження коштів цільового фонду розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури на території м. Суми виконання робіт по капітальному ремонту мереж каналізації комунальної установи «Соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» по вул. Прокоф’єва,32 в сумі 14884 (чотирнадцять тисяч вісімсот вісімдесят чотири грн.) 00 коп. згідно з кошторисом.
  2. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

В.о. міського голови з виконавчої роботи М.О.Трофименко


Дата публікації: 26-08-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав