650-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 650-Р від 12.08.2010

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "12" серпня 2010 р № 650-Р-Р

Про видачу бланків протоколів про адміністративне правопорушення відповідальним особам міських громадських формувань з охорони громадського порядку

На виконання Закону України від 22.06.00 №1835-III „Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону”, рішення Сумської міської ради від 16.12.09 №3256-МР „Про міську комплексну програму профілактики правопорушень на 2010-2012 роки”, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Здійснити видачу бланків протоколів про адміністративне правопорушення відповідальним особам міських громадських формувань з охорони громадського порядку в м. Суми (згідно додатку) для застосування заходів адміністративного впливу до особи, яка вчинила адміністративне правопорушення, з метою виховання даної особи в дусі додержання законів України, поваги до правил співжиття, а також запобігання вчиненню нових правопорушень як самим правопорушником, так і іншими особами.
  2. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.), господарському відділу (Коцур М.В.) та відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами і оборонно-мобілізаційної роботи (Нелін С.В.) оформити необхідні документи у відповідності до вимог чинного законодавства України.
  3. Відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами і оборонно-мобілізаційної роботи (Нелін С.В.) забезпечити контроль за використанням бланків протоколів про адміністративне правопорушення та витребування звітів від міських громадських формувань з охорони громадського порядку в м. Суми про використання вище зазначених бланків.
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

В.о. міського голови з виконавчої роботи М.О.Трофименко


Дата публікації: 26-08-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав