627-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 627-Р від 03.08.2010

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "03" серпня 2010 р № 627-Р-Р

Про міську робочу комісію з питань координації діяльності з надання населенню житлових субсидій за спрощеним порядком під час оптимізації цін і тарифів на природний газ та житлово-комунальні послуги

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14.07.2010 № 621 «Про посилення соціального захисту населення під час оплати житлово-комунальних послуг», на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30.07.2010 № 486 «Про створення обласного координаційного штабу з питань організації роботи щодо посилення соціального захисту населення під час оптимізації цін і тарифів на природний газ та житлово-комунальні послуги», враховуючи протокол селекторної наради, що відбулася під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Тігіпка С.Л. від 19.07.2010, з метою посилення соціального захисту населення в період оптимізації цін і тарифів на природний газ та житлово-комунальні послуги, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

 1. Утворити міську робочу комісію з питань координації діяльності з надання населенню житлових субсидій за спрощеним порядком під час оптимізації цін і тарифів на природний газ та житлово-комунальні послуги (далі – робоча комісія) та затвердити її склад (додається).
 2. Робочій комісії забезпечити координацію діяльності підпорядкованих структурних підрозділів міської ради, організацій – надавачів послуг та житлово-комунальних організацій з питання надання населенню житлових субсидій за спрощеним порядком.
 3. Управлінню праці та соціального захисту населення Сумської міської ради (Масік Т.О.) забезпечити:
  • 3.1. Інформування населення із залученням засобів масової інформації, використанням телефонних гарячих ліній, виготовленням інформаційних матеріалів, на зустрічах з громадянами за місцем проживання громадян про встановлений порядок надання житлових субсидій та механізм їх перерахунку.
  • 3.2. Організацію щоденного, в зручний для населення час, прийому громадян, які звертаються за наданням житлових субсидій. 
  • 3.3. Подання житлово - експлуатаційним організаціям, житлово- будівельним (житловим) кооперативам, об'єднанням співвласників багатоквартирних будинків та організаціям, що надають житлово- комунальні послуги реєстрів - запитів для надання відомостей про забезпеченість громадян житловою площею та комунальними послугами для призначення житлових субсидій. 
 4. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) забезпечити:
  • 4.1. Надання житлово - експлуатаційними організаціями, житлово- будівельними (житловими) кооперативами, об'єднаннями співвласників багатоквартирних будинків та організаціями, що надають житлово- комунальні послуги, управлінню праці та соціального захисту населення міської ради довідок про забезпеченість громадян житловою площею та комунальними послугами для призначення житлових субсидій у п’ятиденний строк з дня отримання запиту.
  • 4.2. Інформування населення про встановлений порядок надання житлових субсидій та механізм їх перерахунку із залученням засобів масової інформації, шляхом розміщення інформаційних матеріалів на стендах та квитанціях про оплату послуг житлово-експлуатаційних організацій, житлово-будівельних (житлових) кооперативів, об'єднань співвласників багатоквартирних будинків та організацій, що надають житлово- комунальні послуги, на зустрічах з громадянами за місцем проживання громадян .  
 5. Установити, що у разі персональних змін секретаря та членів робочої комісії або їх відсутності у зв'язку з відпусткою, хворобою чи з інших причин, особи, які виконують їх обов’язки входять до її складу за посадами.
 6. Організацію виконання цього розпорядження покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М. та Бондаря А.П. згідно з розподілом обов’язків.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 12-08-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав