615-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 615-Р від 28.07.2010

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "28" липня 2010 р № 615-Р-Р

Про дозвіл на використання коштів цільового фонду на виконання робіт по капітальному ремонту житлового будинку інваліда Великої Вітчизняної війни I групи Аніщенка Д.Г.

На виконання завдання 9 підпрограми 1 програми «Місто Суми – територія добра та милосердя» на 2010 -2012 роки», відповідно до Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про жертви нацистських переслідувань» та «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 №565 «Про затвердження Порядку проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, які мають на це право», керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Дозволити управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Шилов В.В.) укласти угоду та профінансувати за рахунок надходження коштів цільового фонду розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури на території м. Суми виконання робіт по капітальному ремонту житлового будинку інваліда Великої Вітчизняної війни I групи Аніщенка Д. Г., який проживає за адресою: м. Суми, вул. Станіславського, буд. 45 в сумі 26 654 (двадцять шість тисяч шістсот п’ятдесят чотири грн.) 00 коп. – згідно з кошторисом.
  2. Управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Шилов В.В.) передати, а управлінню праці та соціального захисту населення Сумської міської ради (Масік Т.О.) прийняти на баланс витрати по капітальному ремонту вказаного будинку.
  3. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 6-08-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав