560-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 560-Р від 05.07.2010

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "05" липня 2010 р № 560-Р-Р

Про відзначення в місті 20-ї річниці Декларації про Державний суверенітет України

На виконання Указу Президента України від 20.04.10 №561/2010 "Про відзначення 20-ї річниці Декларації про Державний суверенітет України", відповідного розпорядження голови облдержадміністрації від 25.05.10 №292, згідно з підпунктом 3.1.11 пункту 3 Положення про цільовий фонд Сумської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 25.05.04 №815-МР, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Провести урочистості з нагоди 20-ї річниці Декларації про Державний суверенітет України та покладання квітів до пам'ятника Т.Г.Шевченку за участю представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, політичних партій, громадських організацій.
  2. Організувати в бібліотеках Сумської міської централізованої бібліотечної системи ім.Т.Г.Шевченка експозиції та виставки художньої, документальної та історико-краєзнавчої літератури, тематичні бесіди, години державності, інші просвітницькі заходи, присвячені історії творення незалежної держави, Декларації про Державний суверенітет України.
  3. Провести в оздоровчих таборах, позашкільних закладах, підліткових клубах, місцях відпочинку та дозвілля дітей і молоді засідання "круглих столів", просвітницькі акції, присвячені історичній ролі Декларації про Державний суверенітет України та питанням розвитку і зміцнення держави.
  4. Організувати проведення спортивних заходів у рамках відзначення 20-ї річниці Декларації про Державний суверенітет України.
  5. Забезпечити публікацію матеріалів та широке висвітлення в засобах масової інформації заходів із відзначення 20-ї річниці Декларації про Державний суверенітет України.
  6. Затвердити кошторис витрат на проведення заходів щодо відзначення 20-ї річниці Декларації про Державний суверенітет України.
  7. Фінансовому управлінню (Липова С.А.) виділити кошти з цільового фонду Сумської міської ради на проведення заходів згідно з кошторисом витрат.
  8. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.) провести відповідні розрахунки згідно з кошторисом витрат і наданими документами.
  9. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С.М.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 21-07-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав