545-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 545-Р від 30.06.2010

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "30" червня 2010 р № 545-Р-Р

Про преміювання керівників Ковпаківської районної в місті Суми адміністрації у червні 2010 року

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (зі змінами та доповненнями), Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам Ковпаківської районної в місті Суми адміністрації, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

1. Виплатити премію у червні 2010 року у межах фонду преміювання та економії фонду заробітної плати керівникам Ковпаківської районної в місті Суми адміністрації:

№ п/п П.І.Б. Посада Розмір премії у відсотках до окладу Примітка
1 Джура Олександр Миколайович Начальник Ковпаківської районної в м. Суми адміністрації 50 За збільшений обсяг виконаних робіт, забезпечення життєдіяльності міста.
2 Кононенко Владислав Володимирович Заступник начальника Ковпаківської районної в м. Суми адміністрації 35 За збільшений обсяг виконаних робіт, забезпечення життєдіяльності міста.
3 Яковенко Микола Іванович Заступник начальника Ковпаківської районної в м. Суми адміністрації 35 За збільшений обсяг виконаних робіт, забезпечення життєдіяльності міста.

 

2. Видатки, пов’язані з установленими цим розпорядженням преміями, зазначеним працівникам здійснити при наявності коштів на їх виплату.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 21-07-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав