550-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 550-Р від 01.07.2010

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "01" липня 2010 р № 550-Р-Р

Про преміювання керівників управління освіти і науки у червні 2010 року

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006р. № 268 „ Про впорядкування умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів” (зі змінами та доповненнями) та відповідно до Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівників апарату управління освіти і науки Сумської міської ради на 2010 рік:

 

 1. Виплатити премію у червні 2010 року у межах фонду преміювання та економії фонду заробітної праці керівним працівникам управління освіти і науки:
  № з/п ПІБ Посада Розмір премії у відсотках до середньомісячної заробітної плати Примітка
  1. Данильченко А.М. Заступник начальника
  управління освіти і науки
  35 Виконання обов’язків начальника управління. Забезпечення життєдіяльності закладів освіти міста, створення належних умов для навчально-виховного процесу. Проведення заходів по завершенню навчального року, організації оздоровлення школярів.
  2. Ріпа Л.В. Заступник начальника
  управління освіти і науки
  35 Складання кошторису доходів і видатків в розрізі установ, підвідомчих управлінню освіти і науки Сумської міської ради. Доведення лімітної довідки про призначення бюджетних асигнувань по навчально-виховних закладах на 2010 рік. Складання плану асигнувань за скороченої та розвернутої формою в розрізі КЕКВ.
 2.  

 3. Видатки, пов’язані з установленими цим розпорядженням преміями, зазначеним працівникам здійснити при наявності коштів на їх виплату.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 13-07-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав