484-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 484-Р від 16.06.2010

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "16" червня 2010 р № 484-Р-Р

Про підготовку та проведення ХІ Всеукраїнського фестивалю духової музики „Сурми України”

З метою зміцнення міжнародних культурних зв’язків, популяризації світової духової музики, підвищення її ролі у патріотичному та естетичному вихованні сучасного покоління, забезпечення духовної єдності різних верств та вікових категорій населення, урізноманітнення культурно-мистецької програми відзначення Дня Конституції України та утвердження міста Суми, як європейського міста з розвиненим культурним потенціалом, на виконання рішення Сумської міської ради від 16.12.09 № 3266 - МР “Про Програму „Організація культурно-масових заходів у місті Суми на 2010-2012 роки”, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  • Відділу культури та туризму Сумської міської ради (Цибульська Н.О.) організувати та провести 25 – 29 червня 2010 року ХІ Всеукраїнський фестиваль духової музики “Сурми України”.
  • Затвердити склад організаційного комітету по підготовці та проведенню фестивалю (додаток 1).
  • Затвердити положення про фестиваль (додаток 2).
  • Затвердити програму та робочий план проведення ХІ Всеукраїнського фестивалю духової музики „Сурми України” (додатки 3, 4).
  • Управлінню інформаційно-аналітичної роботи Сумської міської ради (Сокура А. В.) забезпечити висвітлення підготовки та проведення фестивалю у засобах масової інформації.
  • Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С.М.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 29-06-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав