438-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 438-Р від 28.05.2010

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "28" травня 2010 р № 438-Р-Р

Про громадські слухання з питання обговорення перегляду тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, які надаються комунальним підприємством «Міськводоканал» Сумської міської ради

З метою урахування інтересів територіальної громади міста Суми при формуванні та встановленні (погодженні) тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення у місті Суми, які надаються комунальним підприємством «Міськводоканал» Сумської міської ради, відповідно до статті 67 Статуту територіальної громади міста Суми, рішення сесії Сумської міської ради від 09.02.2005 року № 1103-МР «Про Положення про громадські слухання в місті Суми», керуючись статтею 13, пунктом 20 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Провести громадські слухання з питання обговорення перегляду тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення у місті Суми, які надаються комунальним підприємством «Міськводоканал» Сумської міської ради. 
  2. Утворити дорадчий комітет для організації і проведення громадських слухань з питання обговорення перегляду тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення у місті Суми, які надаються комунальним підприємством «Міськводоканал» Сумської міської ради та затвердити його персональний склад, згідно з додатком.  
  3. Дорадчому комітету:
    • 3.1. Визначити час та місце проведення громадських слухань та довести їх до відома мешканців міста у встановленому порядку.  
    • 3.2. Розробити рекомендації щодо організації громадських слухань, з питання обговорення перегляду тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення у місті Суми, які надаються комунальним підприємством «Міськводоканал» Сумської міської ради. 
  4. Організаційне забезпечення діяльності дорадчого комітету покласти на його секретаря.  
  5. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додатки [36 Kb] (cкачувань: 465) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 4-06-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав