408-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 408-Р від 25.05.2010

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "25" травня 2010 р № 408-Р-Р

Про нагородження з нагоди Дня прикордонника

На підставі подання начальника Сумського прикордонного загону Половнікова В.В., керуючись пунктом 3.1.11 Положення про цільовий фонд Сумської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 25.05.04 № 815 МР, та пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, за самовідданість та наполегливу працю, сумлінне виконання службових обов’язків з охорони державного кордону України та з нагоди Дня прикордонника:

 

1. Нагородити:

  • 1.1 Грамотою міського голови:
Спесивого Сергія Миколайовича старшину роти матеріального забезпечення Сумського прикордонного загону, старшого прапорщика;
Попова Сергія Івановича дізнавача І категорії відділу по роботі з іноземцями, дізнання та адміністративного провадження штабу Сумського прикордонного загону.

  • 1.2 Книгою «Суми. Пам'ять старих вулиць»:
Попова Антона Федоровича начальника служби ракетно-артилерійського озброєння Сумського прикордонного загону, майора;
Крайнову Ірину Вікторівну відповідального виконавця – начальника групи документального забезпечення Сумського прикордонного загону, старшину.

 

2. Фінансовому управлінню (Липова С.А.) виділити з цільового фонду міської ради кошти в сумі 56 (п’ятдесят шість) гривень 68 коп. для сплати податку з цінних подарунків.

3. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.) здійснити відповідні виплати.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 31-05-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав