396-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 396-Р від 20.05.2010

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "20" травня 2010 р № 396-Р-Р

Про порядок доступу до приміщень відділів ведення Державного реєстру виборців Зарічного та Ковпаківського районів м. Суми

Відповідно до статей 3 та 11 Закону України “Про Державний реєстр виборців”, статті 4 Закону України “Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах”, керуючись рішенням Сумської міської ради від 01.10.2008 № 1892-МР “Про встановлення статусу робочого приміщення відділів ведення Державного реєстру виборців”, згідно з підпунктом 3 пункту 4 Положення про відділ ведення Державного реєстру виборців Зарічного/Ковпаківського району міста Суми, з метою забезпечення захисту бази даних Реєстру від несанкціонованого доступу та зловживання доступом, від незаконного використання персональних даних Реєстру, порушення цілісності бази даних Реєстру та його апаратного чи програмного забезпечення, відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Затвердити порядок доступу до приміщень відділів ведення Державного реєстру виборців Зарічного та Ковпаківського районів м. Суми згідно з додатком.
  2. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Волонтирця В.М.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додатки [39,5 Kb] (cкачувань: 450) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 31-05-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав