318-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 318-Р від 27.04.2010

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "27" квітня 2010 р № 318-Р-Р

Про створення комісії щодо передачі житлового будинку по вул. Харківській, 4 в місті Суми на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Харківський»

З метою передачі житлового будинку по вул. Харківський, 4 в місті Суми на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Харківський», відповідно до статті 11 Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», «Порядку передачі житлового комплексу або його частини з балансу на баланс», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.02 № 1521, пункту 5 додатку до рішення Сумської міської ради від 03.06.09 № 2680-МР «Про затвердження Порядку передачі житлового комплексу або його частини з балансу колишнього балансоутримувача на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ)», керуючись пунктом 20 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

1. Створити комісію щодо передачі житлового будинку по вул. Харківській, 4 в місті Суми на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Харківський» та затвердити її персональний склад:

Титаренко Микола Дмитрович

голова ОСББ «Харківський», голова комісії;

Козлов Валерій Петрович 

заступник начальника управління майна комунальної власності Сумської міської ради, заступник голови комісії;

Супрун Ірина Василівна

заступник начальника управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради, заступник голови комісії;

Юрченко Оксана Леонідівна

завідувач сектором управління та руху комунального майна управління майна комунальної власності Сумської міської ради, секретар комісії.

 

Члени комісії:

Берестовський Микола Федорович

член ОСББ «Харкіський»;

Берестовський Володимир Васильович 

член ОСББ «Харківський»;

Свістюля Олена Сергіївна

член ОСББ «Харківський»;

Бабенко Валентина Григорівна

головний спеціаліст управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради;

Власенко Тетяна Василівна

головний спеціаліст відділу житлової політики та експлуатаційного житлового фонду управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради;

Ошкадьорова Ольга Володимирівна

головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради;

Руденко Володимир Семенович

голова постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій, депутат Сумської міської ради (за згодою);

Даниленко Олександр Віталійович

начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Сумської міської ради.

 

2. Комісії, зазначеній у пункті 1 цього розпорядження, приступити до роботи 26 квітня 2010 року.

3. Оформити акт приймання-передачі житлового будинку по вул. Харківській, 4 в місті Суми на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Харківський» та надати на розгляд міському голові в термін до 25 травня 2010 року.

4. Організацію виконання цього розпорядження покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П., Єфіменка К.В за належністю.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 6-05-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав