230-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 230-Р від 29.03.2010

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "29" березня 2010 р № 230-Р-Р

Про заходи, спрямовані на усунення порушень, виявлених під час проведення прокурорської перевірки за зверненням інваліда І групи ВВВ Аніщенка Д.Г.

За результатами додаткового розгляду подання прокурора м. Суми, враховуючи рекомендації комісії з перевірки фактів, викладених у поданні прокурора м. Суми Дудка С.В. від 18.01.2010 року № 100 вих. за зверненням інваліда І групи ВВВ Аніщенка Д.Г., керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Вказати голові комісії по вирішенню питань проведення безплатного капітального ремонту жилих будинків (квартир) інвалідів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членів сімей загиблих військовослужбовців та прирівняних до них осіб (далі – Комісія) Рябоконю А.Б. на недоліки в роботі Комісії, зокрема в частині документування її діяльності. Звернути увагу на необхідність суворого дотримання вимог щодо організації роботи Комісії, встановлених відповідною нормативно-правовою базою. 
  2. Комісії у термін до 10.04.2010 року здійснити обстеження житлових умов інваліда І групи ВВВ Аніщенка Д.Г. та опрацювати питання щодо можливості здійснення додаткового ремонту його будинку. 
  3. Відділу організаційно-кадрової роботи (Антоненко А.Г.) підготувати проект розпорядження міського голови щодо застосування заходів дисциплінарного впливу до Бойко В.Г. (секретаря Комісії у 2008 – 2009 роках). 
  4. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б, Панченка В.М. та заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Волонтирця В.М. згідно з розподілом обов’язків.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 21-04-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав