190-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 190-Р від 17.03.2010

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "17" березня 2010 р № 190-Р-Р

Про нагородження з нагоди дня працівника житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

На підставі подання керівників структурних підрозділів Сумської міської ради, директора КП «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» Афанасьєва Б.В. та директора КП «Електроавтротранс» Чалого В.О., керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, за тривалу та бездоганну працю, високу професійну майстерність, особистий внесок у розвиток житлово-комунального господарства міста та з нагоди дня працівника житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення нагородити:

  1. Нагородити:

     

    • 1.1 Грамотою міського голови:

       

      Довгополова Олександра Васильовича

      начальника дільниці водомереж КП "Міськводоканал" Сумської міської ради;

      Криворучко
      Надію Миколаївну

      майстра КП «Зелене будівництво» Сумської міської ради;

      Дозорець
      Михайла Вікторовича

      майстра зміни КП «СУМИЖИЛКОМСЕРВІС» Сумської міської ради;

      Грекову
      Маргариту Леонідівну

      головного спеціаліста управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради;

      Кишко
      Анну Іванівну

      головного спеціаліста планово-економічного відділу управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради;

      Золовкіну
      Людмилу Петрівну

      старшого майстра ПП «РУБІН»;

      Єлисеєва
      Віктора Петровича

      покрівельника ТОВ «Житло-Сервіс-Інвест»;

      Ніконець
      Івана Олексійовича

      електрогазозварювальника ТОВ «Все для житла»;

      Пілягіну
      Марію Валентинівну

      двірника ТОВ «Жилищник»;

      Шевченка
      Тараса Григоровича

      головного інженера КП «Сумське міське бюро технічної інвентаризації»;

      Лебедєву
      Валентину Анатоліївну

      інженера з інвентаризації нерухомого майна 1-ї категорії КП «Сумське міське бюро технічної інвентаризації»;

      Лозову
      Галину Іванівну

      керівника виробничої групи №3 КП «Сумське міське бюро технічної інвентаризації»;

      Верещагіну Валентину Володимирівну

      інженера з інвентаризації нерухомого майна 1-ї категорії КП «Сумське міське бюро технічної інвентаризації»;

      Павлюченко Альону Михайлівну

      головного юрисконсульта ТОВ «Керуюча компанія Коменерго - Суми»;

      Шовікову
      Ганну Сергіївну

      водія тролейбуса служби руху КП «Електроавтотранс»;

      Мілюкову
      Тетяну Федорівну

      водія тролейбуса маневрових робіт служби руху рухомого складу КП «Електроавтотранс»;

      Трофименко
      Валентину Василівну

      директора ТОВ «Дитяче ательє»;

      Фаренюка
      Олега Сергійовича

      ­–

      перукаря-модельєра салону «Анжеліна»;

      Папусь
      Наталію Дмитрівну

      директора ательє ТОВ «Конвалія».

       

    • 1.2 Грамотою міського голови та ювілейною монетою:

       

      Гринь
      Григорія Сергійовича

      обмотувальника елементів електричних машин ТОВ «СКС Консалд»;

      Сланченка
      Івана Васильовича

      головний механік ТОВ «СКС Консалд»;

      Никоненко Валентина Васильовича

      електромеханіка з ліфтів 5-го розряду ліфтової аварійної служби ТОВ «Облсумиліфт»;

      Моргун
      Степана Сергійовича

      електромеханіка з ліфтів 5 розряду ліфтової аварійної служби ТОВ «Міськсумиліфт»;

      Наумчук
      Віру Всеволодівну

      старшого майстра по санітарному обслуговуванню СФ ТОВ «СКС Консалд»;

      Хоменко
      Григорія Михайловича

      слюсаря-сантехніка ТОВ «Спецмонтажпроект»;

      Таран
      Світлану Миколаївну

      двірника ТОВ «СПОЖ»;

      Калініченко
      Тетяну Іванівну

      двірника ТОВ «Ремонтник»;

      Зайченка
      Павла Івановича

      начальника цеху по ремонту обладнання КП «Міськсвітло» Сумської міської ради;

      Криводуб
      Ніну Миколаївну

      електромонтера КП «Міськсвітло» Сумської міської ради;

      Омельченка
      Віктора Олексійовича

      завідуючого підсобним виробництвом КП «Шляхрембуд» Сумської міської ради;

      Остапенко Катерину Іванівну

      головного бухгалтера ТОВ «Техкомресурси»;

      Татаурова
      Аркадія Павловича

      тракториста ТОВ «Керуюча компанія «Коменерго–Суми»;

      Калініченко Євдокію Олексіївну

      двірника ПРБП «Рембуд»;

      Бойка
      Миколу Івановича

      електромеханіка по ліфтам 5-го розряду
      ТОВ «Сервісліфт Суми».

       

    • 1.3 Книгою «Суми. Пам'ять старих вулиць»:

       

      Ергашову
      Ольгу Михайлівну

      в.о. виконроба КП «Зелене будівництво» Сумської міської ради;

      Панченка
      Ігоря Володимировича

      начальника відділу капітального ремонту управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради;

      Опару
      Геннадія Геннадійовича

      начальника дільниці благоустрою КП «Спеціалізований комбінат»;

      Сенька
      Михайла Михайловича

      головного інженера КП «Шляхрембуд» Сумської міської ради;

      Грабчука
      Миколу Олександровича

      головного інженера ДП «Комунсервіс» ТОВ «Інвестор - 96».

       

    • 1.4 Сувенірною кружкою «350»:

       

      Леунова
      Миколу Павловича

      слюсаря АВР дільниці каналізаційних мереж КП «Міськводоканал» Сумської міської ради;

      Дружиніна
      Руслана Олександровича

      охоронника КП «СУМИЖИЛКОМСЕРВІС» Сумської міської ради;

      Ткаченко
      Ніну Василівну

      двірника ДП «Комунсервіс» ТОВ «Інвестор - 96».

      Кіпенко
      Галину Василівну

      двірника ТОВ «Житловик».

     

  2. Фінансовому управлінню (Липова С.А.) виділити з цільового фонду міської ради кошти у сумі: 174 (сто сімдесят чотири) гривні 33 коп. для сплати податку з подарунків.
  3. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.) здійснити відповідні виплати.  

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 26-03-2010




Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав