165-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 165-Р від 03.03.2010

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "03" березня 2010 р № 165-Р-Р

Про призначення відповідального за роботу електрогосподарства в автогосподарстві

З метою забезпечення належної експлуатації електромереж та обладнання встановленого в приміщеннях автогосподарства за адресою вул. Кірова, 106, на підставі Закону України «Про охорону праці» виконуючи «Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів» та керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Призначити відповідальним за електрогосподарство в автогосподарстві Кривогуза Миколу Івановича.
  2. Начальнику господарського відділу Коцуру М.В. підготувати угоду з Кривогузом М.І. про надання послуг по спостереженню за дорученим електрообладнанням і мережами – оглядом, перевіркою дії, випробовуванням і вимірюванням.
  3. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.) здійснити оплату відповідно до чинного законодавства. 
  4. Зобов’язати Кривогуза М.І. вжити належних заходів щодо безпечної експлуатації електроустановок в автогосподарстві у відповідності до державного нормативного акту про охорону праці. 
  5. Завідуючому сектором господарського відділу Драчуку Д.Д. забезпечити виконання правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів в автогосподарстві.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 25-03-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав