153-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 153-P від 26.02.2010

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "26" лютого 2010 р № 153-Р-Р

Про скликання ХLІ сесії Сумської міської ради V скликання 24 березня 2010 року

Керуючись пунктом 8 частини четвертої статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

 1. Скликати ХLІ сесію Сумської міської ради V скликання 24 березня 2010 року о 9 годині в малій залі Будинку обласної ради (майдан Незалежності, 2). 
 2. Унести на розгляд міської ради питання:
  • 2.1. Про витрачання коштів резервного фонду міського бюджету. Відповідальна за підготовку питання – начальник фінансового управління Липова С.А. Проект рішення готує фінансове управління.
  • 2.2. Про хід виконання рішення Сумської міської ради від 25 квітня 2007 року № 539-МР „Про міську Програму подолання безпритульності та бездоглядності на 2007-2010 роки”. Відповідальна за підготовку питання – начальник служби в справах дітей Голосна К.А. Проект рішення готує служба в справах дітей.
  • 2.3. Питання комунальної власності та приватизації. Відповідальний за підготовку питань – начальник управління майна комунальної власності Щербак В.І. Проекти рішень готує управління майна комунальної власності.
  • 2.4. Питання земельних відносин. Відповідальний за підготовку питань – начальник управління земельних ресурсів Скрипка В.В. Проекти рішень готує управління земельних ресурсів.
  • 2.5. Про звіт за діяльність з 01.02.09 по 01.02.10 року та перспективи розвитку комунального підприємства „Сумипарксервіс”. Відповідальний за підготовку питання – начальник відділу логістики та зв’язку Семесенко В.М. Проект рішення готує відділ логістики та зв’язку.
 3. Проекти рішень оформити належним чином та надати у відділ з організації діяльності ради до 4 березня 2010 року. 
 4. Організацію підготовки і проведення сесії покласти на відділ з організації діяльності ради (Божко Н.Г.). 
 5. Забезпечити:
 • - начальнику господарського відділу Коцуру М.В. – тиражування матеріалів сесії в необхідній кількості та необхідні умови для проведення сесії (приміщення, робота президії, магнітофонний запис);
 • - начальнику відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи Неліну С.В. – підтримання належного громадського порядку;
 • - начальнику управління підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Підкуйку О.О. – харчування учасників сесії;
 • - начальнику управління інформаційно-аналітичної роботи Сокурі А.В. – через засоби масової інформації довести до відома населення інформацію щодо часу і місця проведення сесії та переліку питань, які передбачається внести на розгляд міської ради.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 1-03-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав