85-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 85-P від 02.02.2010

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "02" лютого 2010 р № 85-Р-Р

Про організацію обліку дітей і підлітків шкільного віку та здійснення контролю за функціонуванням дитячо-підліткових клубів за місцем проживання в місті Суми

З метою функціонування дитячо-підліткових клубів за місцем проживання в місті Суми, відповідно до Законів України «Про освіту» та «Про позашкільну освіту», керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) здійснювати контроль за призначенням уповноважених осіб з числа працівників житлово-експлуатаційних організацій, житлово-будівельних та житлових кооперативів, об’єднань (товариств) співвласників багатоквартирних будинків, за роботу пов’язану з обліком дітей і підлітків шкільного віку.  
  2. Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Сумської міської ради (Мотречко В.В.) здійснювати контроль за організацією та роботою дитячо-підліткових клубів за місцем проживання.  
  3. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П. та Панченка С.М. згідно з розподілом обов’язків.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 23-02-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав