79-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 79-P від 01.02.2010

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "01" лютого 2010 р № 79-Р-Р

Про затвердження складу комісії з питань звільнення земельних ділянок від незаконно встановлених тимчасових споруд на території м. Суми

На виконання рішення Сумської міської ради від 23.12.2009 р. № 3350-МР «Про затвердження Правил розміщення та утримання тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території міста Суми» з метою упорядкування розміщення тимчасових споруд на території м. Суми, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

1. Створити комісію з питань звільнення земельних ділянок від незаконно встановлених тимчасових споруд на території м. Суми та затвердити ії персональний склад:

Єфіменко Костянтин Васильович

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова комісії;

Рябоконь Андрій Борисович

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, співголова комісії;

Стрельченко Валентина Антонівна

головний спеціаліст відділу торгівлі та побуту управління підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів, секретар Єдиної комісії.

Члени комісії:

 

Ващенко Вадим Олександрович

начальник Зарічної районної в м. Суми адміністрації;

Джура Олександр Миколайович

начальник Ковпаківської районної в м. Суми адміністрації;

Вінтоняк Сергій Ярославович

начальник управління архітектури та містобудування Сумської міської ради;

Підкуйко Олександр Олександрович

начальник управління підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Сумської міської ради;

Ніколаєнко Юрій Валерійович

начальник відділу з питань дизайну міського середовища та реклами управління архітектури та містобудування;

Ховзун Сергій Володимирович

директор комунального підприємства «АБК»

 

Примітка: до участі у комісії можуть залучатися представникі інших виконавчих органів міської ради, представникі державних органів, міських служб, комунальних підприємств та інші.

 

2. Комісії проводити заходи щодо звільнення земельних ділянок від незаконно встановлених тимчасових споруд в межах наданих повноважень.

3. Вважати такими, що втратили чинність розпорядження міського голови від 13.07.2007 року №553-Р «Про затвердження складу технічної комісії по прийняттю в експлуатацію закінчених будівництвом малих архітектурних форм та демонтажу незаконно розміщених малих архітектурних форм на території м. Суми» та розпорядження міського голови від 16.10.2007 року №847-Р «Про внесення змін до розпорядження міського голови від13.07.2007 року №553-Р «Про затвердження складу технічної комісії по прийняттю в експлуатацію закінчених будівництвом малих архітектурних форм та демонтажу незаконно розміщених малих архітектурних форм на території м. Суми»

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 23-02-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав