72-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 72-P від 01.02.2010

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "01" лютого 2010 р № 72-Р-Р

Про преміювання керівників управління освіти і науки у січні 2010 року

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006р. № 268 „Про впорядкування умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів ”:

 

1. Виплатити премію у січні 2010 року у межах фонду преміювання та економії фонду заробітної праці керівникам управління освіти і науки:

№ з/п

ПІБ

Посада

Розмір премії у відсотках до середньомісячної заробітної плати

Примітка

1.

Данильченко А.М.

Заступник начальника управління освіти і науки

25

Виконання обов’язків начальника управління. Забезпечення життєдіяльності закладів освіти міста, створення належних умов для організації навчально-виховного процесу. Контроль за переведенням закладів освіти на самостійне ведення бухгалтерського обліку. Контроль за організацією харчування школярів та вихованців.

2.

Ріпа Л.В.

Заступник начальника управління освіти і науки

25

Організація переходу закладів освіти на самостійне ведення бухгалтерського обліку. Складання тимчасових кошторисів та штатних розписів по закладах освіти на І квартал 2010 року. Складання річної звітності за 2009 рік.

2. Видатки, пов’язані з установленими цим розпорядженням преміями зазначеним працівникам, здійснити при наявності коштів на їх виплату.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 23-02-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав