71-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 71-P від 01.02.2010

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "01" лютого 2010 р № 71-Р-Р

Про скликання ХL сесії Сумської міської ради V скликання 24 лютого 2010 року

Керуючись пунктом 8 частини четвертої статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

 1. Скликати ХL сесію Сумської міської ради V скликання 24 лютого 2010 року о 9 годині в малій залі Будинку обласної ради (майдан Незалежності, 2).  
 2. Унести на розгляд міської ради питання:
  • 2.1. Про витрачання коштів резервного фонду міського бюджету. Відповідальна за підготовку питання – начальник фінансового управління Липова С.А. Проект рішення готує фінансове управління.
  • 2.2. Про хід виконання рішення Сумської міської ради від 31.01.07 № 370-МР „Про Програму розвитку та реформування житлово-комунального господарства на 2004-2006 роки та на період до 2010 року”. Відповідальний за підготовку питання – начальник управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Куц Я.В. Проект рішення готує управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою.
  • 2.3. Про стан виконання рішення Сумської міської ради від 17.12.08 № 2200-МР „Про Програму економічного і соціального розвитку міста на 2009 рік”. Відповідальний за підготовку питання – начальник управління соціально-економічного розвитку Левенець М.І. Проект рішення готує управління соціально-економічного розвитку.
  • 2.4. Про хід виконання рішення Сумської міської ради від 22.02.06 № 1667-МР „Про програму реалізації основних положень розвитку земельної реформи в м. Суми на 2006-2010 роки”. Відповідальний за підготовку питань – начальник управління земельних ресурсів Скрипка В.В. Проекти рішень готує управління земельних ресурсів.
  • 2.5. Питання комунальної власності та приватизації. Відповідальний за підготовку питань – начальник управління майна комунальної власності Щербак В.І. Проекти рішень готує управління майна комунальної власності.
  • 2.6. Питання земельних відносин. Відповідальний за підготовку питань – начальник управління земельних ресурсів Скрипка В.В. Проекти рішень готує управління земельних ресурсів. 
 3. Проекти рішень оформити належним чином та надати у відділ з організації діяльності ради до 4 лютого 2010 року. 
 4. Організацію підготовки і проведення сесії покласти на відділ з організації діяльності ради (Божко Н.Г.). 
 5. Забезпечити:
  • начальнику господарського відділу Коцуру М.В. – тиражування матеріалів сесії в необхідній кількості та необхідні умови для проведення сесії (приміщення, робота президії, магнітофонний запис);
  • начальнику відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи Неліну С.В. – підтримання належного громадського порядку;
  • начальнику управління підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Підкуйку О.О. – харчування учасників сесії;
  • начальнику управління інформаційно-аналітичної роботи Сокурі А.В. – через засоби масової інформації довести до відома населення інформацію щодо часу і місця проведення сесії та переліку питань, які передбачається внести на розгляд міської ради.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 23-02-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав