70-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 70-P від 28.01.2010

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "28" січня 2010 р № 70-Р-Р

Про призначення відповідального за електрогосподарство пунктів охорони громадського порядку

На виконання рішення Сумської міської ради від 16.12.09 року №3256-МР "Про міську комплексну програму профілактики правопорушень на 2010-2012 роки" та з метою забезпечення належної експлуатації електромереж та обладнання, встановленого в приміщеннях пунктів охорони громадського порядку за адресами: пр-кт Курський, буд.119, вул. Соборна, буд.32, вул. Металургів, буд. 17, вул. Калініна, буд. 55, на підставі Закону України "Про охорону пращ", виконуючи "Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів" та керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

 

  1. Призначити відповідальним за електрогосподарство пунктів охорони громадського порядку Кривогуза Миколу Івановича. 
  2. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності, головному бухгалтеру Костенко О.А. підготувати угоду з Кривогузом М.І. про надання послуг по спостереженню за дорученим електрообладнанням і мережами - оглядом, перевіркою дії, випробуванням І вимірюваннями, та провести оплату їх за рахунок коштів загального фонду КФКВ 250404 "Інші видатки", КЕКВ 1134. 
  3. Зобов'язати Кривогуза М.І. вжити належних заходів щодо безпечної експлуатації електроустановок на пунктах охорони громадського порядку у відповідності до державного нормативного акту про охорону праці. 
  4. Начальнику відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи Сумської міської ради Неліну С.В. забезпечити виконання правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів на пунктах охорони громадського порядку.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 8-02-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав