1124-P

Документи » Розпорядження міського голови » № 1124-Р від 21.12.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "21" грудня 2009 р № 1124-P-Р

Про підсумки проведення атестації посадових осіб місцевого самоврядування Сумської міської ради

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.10.2001 р. №1440 (зі змінами, внесеними згідно з постановами Кабінету Міністрів України № 1035 від 26.07.2006 р. № 518 від 20.05.2009 р. «Про затвердження тимчасового положення про проведення атестації посадових осіб місцевого самоврядування», розпорядження міського голови від 23.09.09 р. № 785-Р «Про проведення атестації посадових осіб місцевого самоврядування Сумської міської ради» в період з 27 жовтня по 26 листопада 2009 року проведена атестація посадових осіб місцевого самоврядування апарату та виконавчих органів Сумської міської ради. Для проведення атестації були створені дві атестаційні комісії. В самостійних відділах та управліннях міської ради атестація проводилась атестаційними комісіями на чолі з заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до напрямків роботи. В ході атестації оцінювалась робота посадових осіб місцевого самоврядування, професійні знання, виконання посадових обов’язків, відповідальність, рівень володіння державною мовою, знання законодавчих актів і розпорядчих документів вищестоячих органів. Атестування посадових осіб місцевого самоврядування міської ради сприяло підвищенню теоретичних знань, вивченню нормативно-правових актів та розпорядчих документів, зміцненню дисципліни, підвищенню відповідальності в роботі.

 

1. Результати атестації затверджую, вважати посадових осіб місцевого самоврядування міської ради атестованим з наступними висновками:

А. Відповідають займаній посаді.


Члени атестаційної комісії та керівники виконавчих органів ради:

Волонтирець Віктор Мефодійович

заступник міського голови, керуючий справами виконкому (заступникголови атестаційної комісії) 

Трофименко Микола Олексійович

перший заступник міського голови

Бондар Анатолій Пилипович

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Єфименко Костянтин Васильович

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради 

Панченко Сергій Михайлович

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Панченко Володимир Михайлович

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Рябоконь Андрій Борисович

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Сотник Микола Іванович

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Антонечко Андрій Геннадійович

начальник відділу організаційно-кадрової роботи (секретар комісії)

Антикова Олена Вікторівна

головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи (секретар комісії)

Донцова Ольга Іванівна

начальник правового управління

 

Сердюк Лариса Василівна

завідувач сектору кадрового забезпечення (голова профспілкового комітету)

 

Божко Надія Григорівна

начальник відділу з організації діяльності ради

 

Левенець Михайло Іванович

начальник управління соціально-економічного розвитку

 

 

Липова Світлана Андріївна

начальник фінансового управління

Калінінська Тетяна Сергіївна

заступник начальника управління соціально-економічного розвитку

Гайдар Тетяна Олексіївна

начальник відділу аналізу, прогнозу-вання та регуляторної політики управління соціально-економічного розвитку

Сидоренко Наталя Олегівна

начальник відділу інновацій та зовнішньоекономічної діяльності управління соціально-економічного розвитку

Кульченко Галина Іванівна

начальник відділу моніторингу цін та тарифної політики управління соціально-економічного розвитку

Щербак Василь Іванович

начальник управління майна комунальної власності

Козлов Валерій Петрович

заступник начальника управління майна комунальної власності

Ситник Тетяна Володимирівна

заступник начальника управління майна комунальної власності

Скрипка Валерій Володимирович

начальник управління земельних ресурсів

Красуля Олександр Володимирович

заступник начальника управління земельних ресурсів

Шульга Олександр Сергійович

начальник відділу контролю за використанням землі та врегулювання земельних спорів управління земельних ресурсів

Подопригора Ірина Миколаївна

начальник відділу договорів та контролю платежів управління земельних ресурсів

Вінтоняк Сергій Ярославович

начальник управління архітектури та містобудування

Кошовий Микола Володимирович

начальник управління освіти і науки

 

Данильченко Антоніна Миколаївна

заступник начальника управління освіти і науки

Ріпа Любов Василівна

заступник начальника управління освіти і науки

Братушка Ольга Володимирівна

начальник управління охорони здоров’я

Масік Тетяна Олександрівна

начальник управління праці та соціального захисту населення

Підкуйко Олександр Олександрович

начальник управління підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів

Стрижова Алла Вікторівна

заступник начальника управління підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів

Даценко Галина Володимирівна

заступник начальника управління підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів, начальник відділу

Боженко Катерина Володимирівна

начальник відділу у справах захисту прав споживачів

Івашов Дмитро Васильович

начальник відділу підприємництва, дозвільних та реєстраційних процедур

Костенко Ольга Анатоліївна

начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності

Баштова Тетяна Вікторівна

заступник начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності

Мирошніченко Тамара Володимирівна

начальник управління обліку, розподілу та приватизації житла

Сокура Андрій Валерійович

начальник управління інформаційно-аналітичної роботи

Дериземля Володимир Миколайович

заступник начальника управління інформаційно-аналітичної роботи, начальник відділу по роботі зі зверненнями громадян та документообігу

Ващенко Вадим Олександрович

начальник Зарічної районної в м. Суми адміністрації

Джура Олександр Миколайович

начальник Ковпаківської районної в м. Суми адміністрації

Ємельяненко Тетяна Миколаївна

заступник начальника відділу організаційно-кадрової роботи

Даниленко Олександр Віталійович

начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення

Агеєв Валерій Олександрович

заступник начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення

Цибульська Наталія Олексіївна

начальник відділу культури та туризму

Мотречко Віра Володимирівна

начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту

Красношевська Наталія Михайлівна

заступник начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту

Марюхна Валерій Іванович

начальник відділу «Служба «080»

Семесенко Валерій Михайлович

начальник відділу логістики та зв’язку

Коцур Микола Васильович

начальник господарського відділу

Кисіль Володимр Юрійович

заступник начальника господарського відділу

Голосна Катерина Анатоліївна

начальник служби у справах дітей

Бойко Ольга Анатоліївна

заступник начальника правового управління – начальник відділу

Корнієнко Алла Володимирівна

заступник начальника правового управління – начальник відділу

Фесенко Ольга Федорівна

начальник відділу контролю

Мартиненко Світлана Олексіївна

начальник відділу екології та енергозбереження


Відділ з організації діяльності ради

Конікова Світлана Анатоліївна

головний спеціаліст

Галич Катерина Миколаївна

спеціаліст І категорії


Відділ організаційно-кадрової роботи

Рибалко Юрій Анатолійович

головний спеціаліст

Моша Лариса Василівна

головний спеціаліст

Момот Юрій Миколайович

спеціаліст І категорії


Відділ бухгалтерського обліку та звітності

Холіна Любов Володимирівна

головний спеціаліст

Дніщенко Любов Петрівна

головний спеціаліст

Онацька Наталія Петрівна

головний спеціаліст

Харченко Людмила Іванівна

головний спеціаліст

Никипорець Альона Михайлівна

головний спеціаліст

Глиненко Антоніна Павлівна

спеціаліст І категорії


Відділ контролю

Нілова Яна Олександрівна

головний спеціаліст

Бібік Олена Олександрівна

головний спеціаліст


Правове управління

Пявка Юлія Миколаївна

завідувач сектору

Клименко Юрій Миколайович

головний спеціаліст

Клименко Олена Володимирівна

головний спеціаліст

Литвиненко Вікторія Олександрівна

головний спеціаліст

Могиленко Олена Олегівна

головний спеціаліст

Гурнак Світлана Олександрівна

головний спеціаліст

Верьовкін Сергій Васильович

спеціаліст 1 категорії


Управління соціально-економічного розвитку

Азарова Ольга Валентинівна

головний спеціаліст

Беспалов Олексій Володимирович

головний спеціаліст

Семененко Дмитро Олексійович

головний спеціаліст

Ткачова Маргарита Валентинівна

спеціаліст І категорії

Коновалова Віра Петрівна

головний спеціаліст

Голуб Олександр Сергійович

спеціаліст І категорії


Управління земельних ресурсів

Ткаченко Наталія Петрівна

спеціаліст І категорії

Гончаренко Лариса Миколаївна

головний спеціаліст

Янченко Інна Вікторівна

головний спеціаліст

Разуваєва Світлана Григорівна

головний спеціаліст

Кравченко Яна Вікторівна

спеціаліст І категорії

Зайченко Олена Анатоліївна

головний спеціаліст

Кудлай Анатолій Павлович

головний спеціаліст

Парфененко Максим Сергійович

головний спеціаліст


Управління підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Відділ торгівлі та побуту

Стрельченко Валентина Антонівна

головний спеціаліст

Сотник Зоя Борисівна

головний спеціаліст

Якубовська Світлана Анатоліївна

головний спеціаліст

Старцева Олена Володимирівна

головний спеціаліст


Відділ у справах захисту прав споживачів

Савченко Ірина Іванівна

головний спеціаліст

Горбатенко Тетяна Петрівна

головний спеціаліст

Анісімова Юлія Володимирівна

спеціаліст І категорії


Відділ підприємництва, дозвільних та реєстраційних процедур

Семенникова Ольга Анатоліївна

державний реєстратор

Мороз Роман Олексійович

державний реєстратор

Пальоха Тетяна Олександрівна

державний реєстратор

Мороз Олена Валентинівна

держаний реєстратор

Стегній Тамара Володимирівна

адміністратор

Євенко Юлія Олександрівна

адміністратор

Приходько Тетяна Вікторівна

адміністратор


Управління інформаційно-аналітичної роботи

Шаповал Ольга Григорівна

головний спеціаліст

Курінна Світлана Анатоліївна

спеціаліст І категорії

Мальована Алла Олексіївна

спеціаліст ІІ категорії

Моша Андрій Михайлович

завідувач сектору

Донцов Сергій Миколайович

головний спеціаліст


Управління обліку, розподілу та приватизації житла

Глазько Наталія Миколаївна

завідувач сектору

Грищенко Олена Олександрівна

головний спеціаліст

Лобода Юрій Олександрович

спеціаліст І категорії

Лисенко Людмила Миколаївна

завідувач сектору

Чегринець Олена Володимирівна

завідувач сектору


Відділ з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення

Кібкало Анатолій Григорович

головний спеціаліст


Відділ з питань взаємодії з правоохоронними органами

Кацов Анатолій Соломонович

головний спеціаліст

Качанова Олена Миколаївна

головний спеціаліст, відповідальний секретар адміністративної комісії

Саббатовський Вадим Юрійович

спеціаліст І категорії


Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту

Михальова Галина Федорівна

головний спеціаліст

Шепелєв Олександр Єгорович

головний спеціаліст

Сітало Жанна Петрівна

спеціаліст І категорії


Архівний відділ

Козлова Юлія Миколаївна

головний спеціаліст

Нікітіна Надія Петрівна

спеціаліст І категорії


Відділ «Служба 080»

Бойко Людмила Іванівна

головний спеціаліст

Герасименко Марина Сергіївна

провідний спеціаліст

Гасенко Василь Михайлович

провідний спеціаліст

Маслюк Ірина Миколаївна

спеціаліст ІІ категорії

Лойко Світлана Миколаївна

спеціаліст ІІ категорії

Романенко Лариса Володимирівна

спеціаліст ІІ категорії

Глазун Олена Віталіївна

спеціаліст ІІ категорії


Відділ логістики та зв’язку

Гіценко Микола Павлович

головний спеціаліст

Чірка Інна Вікторівна

головний спеціаліст

Хомінич Катерина Михайлівна

головний спеціаліст – юрисконсульт

Рудика Наталія Миколаївна

спеціаліст І категорії


Відділ екології та енергозбереження

Корж Михайло Олександрович

завідувач сектору

Солодовнікова Олена Володимирівна

завідувач сектору

Чернова Тетяна Іванівна

спеціаліст І категорії

 

Б. Відповідають займаній посаді за певних умов.


Відділ з організації діяльності ради: Галич Катерина Миколаївна - спеціаліст І категорії Відповідає займаній посаді за умови здобуття вищої освіти.

 

2. Матеріали атестації (атестаційні листи та службові характеристики) залучити до особових справ посадових осіб місцевого самоврядування.

 

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 25-01-2010




Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав