1110-P

Документи » Розпорядження міського голови » № 1110-Р від 21.12.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "21" грудня 2009 р № 1110-P-Р

Про створення комісії щодо передачі житлового комплексу по вул. Тополянській, 8 в м. Суми на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Юстин»

З метою передачі житлового комплексу по вул. Тополянській, 8 в м. Суми на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Юстин», відповідно до статті 11 Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», «Порядку передачі житлового комплексу або його частини з балансу на баланс», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.02 № 1521, пункту 5 додатку до рішення Сумської міської ради від 03.06.09 № 2680-МР «Про затвердження Порядку передачі житлового комплексу або його частини з балансу колишнього балансоутримувача на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ)», керуючись пунктом 20 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

 1. Створити комісію щодо передачі житлового комплексу по вул. Тополянській, 8 в м. Суми на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Юстин» та затвердити її персональний склад:
  • Єсипова Тамара Іванівна - голова ОСББ «Юстин», голова комісії;
  • Козлов Валерій Петрович - заступник начальника управління майна комунальної власності Сумської міської ради, заступник голови комісії;
  • Супрун Ірина Василівна - заступник начальника управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради, заступник голови комісії;
  • Юрченко Оксана Леонідівна - завідувач сектором управління та руху комунального майна управління майна комунальної власності Сумської міської ради, секретар комісії.
   Члени комісії: 
  • Єсипов Володимир Володимирович - член ОСББ «Юстин»;
  • Бабенко Валентина Григорівна - головний спеціаліст управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради; 
  • Руденко Володимир Семенович - голова постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій, депутат Сумської міської ради (за згодою);
  • Даниленко Олександр Віталійович - начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Сумської міської ради.
 2. Комісії, зазначеній у пункті 1 цього розпорядження, приступити до роботи 14 грудня 2009 року. 
 3. Оформити акт приймання-передачі житлового комплексу по вул. Тополянській, 8 в м. Суми на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Юстин» та надати на розгляд міському голові в термін до 25 грудня 2009 року. 
 4. Організацію виконання цього розпорядження покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П., Єфіменка К.В за належністю.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 25-01-2010




Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав