1000-P

Документи » Розпорядження міського голови » № 1000-Р від 24.11.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "24" листопада 2009 р № 1000-P-Р

Про скликання ХХХVІІІ сесії Сумської міської ради V скликання 16 грудня 2009 року

Керуючись пунктом 8 частини четвертої статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

 1. Скликати ХХХVІІІ сесію Сумської міської ради V скликання 16 грудня 2009 року о 9 годині в малій залі Будинку обласної ради (майдан Незалежності, 2). 
 2. Унести на розгляд міської ради питання:
  2.1. Про внесення змін до міського бюджету на 2009 рік. Відповідальна за підготовку питання – начальник фінансового управління Липова С.А. Проект рішення готує фінансове управління.
  2.2. Про звіт про використання коштів резервного фонду міського бюджету. Відповідальна за підготовку питання – начальник фінансового управління Липова С.А. Проект рішення готує фінансове управління.
  2.3. Про міський бюджет на 2010 рік. Відповідальна за підготовку питання – начальник фінансового управління Липова С.А. Проект рішення готує фінансове управління.
  2.4. Про Програму економічного і соціального розвитку м. Суми на 2010 рік. Відповідальний за підготовку питання – начальник управління соціально-економічного розвитку Левенець М.І. Проект рішення готує управління соціально-економічного розвитку.
  2.5. Про хід виконання рішення Сумської міської ради від 27.12.06 № 307-МР „Про міську комплексну програму „Молодь міста Суми” на 2007-2011 роки”. Відповідальна за підготовку питання – начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Мотречко В.В. Проект рішення готує відділ у справах сім’ї, молоді та спорту.
  2.6. Про хід виконання рішення Сумської міської ради від 23.01.08 № 1189-МР „Про міську програму забезпечення рівності жінок і чоловіків на 2008-2010 роки”. Відповідальна за підготовку питання – начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Мотречко В.В. Проект рішення готує відділ у справах сім’ї, молоді та спорту.
  2.7. Про хід виконання рішення Сумської міської ради від 23.01.08 № 1190-МР „Про міську програму підтримки сім’ї на 2008-2010 роки”. Відповідальна за підготовку питання – начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Мотречко В.В. Проект рішення готує відділ у справах сім’ї, молоді та спорту.
  2.8. Про хід виконання рішення Сумської міської ради від 20.12.06 № 292-МР „Про програму „Суми – місто фізичної культури і спорту” на 2007-2009 роки”. Відповідальна за підготовку питання – начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Мотречко В.В. Проект рішення готує відділ у справах сім’ї, молоді та спорту.
  2.9. Питання комунальної власності та приватизації. Відповідальний за підготовку питань – начальник управління майна комунальної власності Щербак В.І. Проекти рішень готує управління майна комунальної власності. 2.10. Питання земельних відносин. Відповідальний за підготовку питань – начальник управління земельних ресурсів Скрипка В.В. Проекти рішень готує управління земельних ресурсів. 
 3. Проекти рішень оформити належним чином та надати у відділ з організації діяльності ради до 2 грудня 2009 року. 
 4. Організацію підготовки і проведення сесії покласти на відділ з організації діяльності ради (Божко Н.Г.). 
 5. Забезпечити:
  • начальнику господарського відділу Коцуру М.В. – тиражування матеріалів сесії в необхідній кількості та необхідні умови для проведення сесії (приміщення, робота президії, магнітофонний запис);
  • в.о. начальника відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи Качановій О.М. – підтримання належного громадського порядку; 
  • начальнику управління підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Підкуйку О.О.
  • харчування учасників сесії; 
  • начальнику управління інформаційно-аналітичної роботи Сокурі А.В. – через засоби масової інформації довести до відома населення інформацію щодо часу і місця проведення сесії та переліку питань, які передбачається внести на розгляд міської ради.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 24-12-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав