994-P

Документи » Розпорядження міського голови » № 994-Р від 24.11.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "24" листопада 2009 р № 994-P-Р

Про організацію та проведення міських новорічних і різдвяних свят

З метою збереження духовних надбань українського народу, впровадження кращих мистецьких традицій краю, організації змістовного дозвілля різних верств населення та забезпечення належного рівня проведення в місті новорічних і різдвяних свят, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Затвердити робочий план по організації та проведенню новорічних і різдвяних свят (додається). 
  2. Відділу культури та туризму Сумської міської ради (Цибульська Н.О.) організувати та провести загальноміські новорічні та різдвяні заходи.
  3. Фінансовому управлінню Сумської міської ради (Липова С.А.) забезпечити фінансування заходів згідно з кошторисами витрат та видатків, затверджених у міському бюджеті на 2009 рік.  
  4. Структурним підрозділам Сумської міської ради забезпечити організацію та проведення новорічних і різдвяних заходів згідно з додатком даного розпорядження. Інформацію про виконання надати до відділу культури та туризму міської ради до 12 січня 2010 року. 
  5. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С.М.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [58.5 Kb] (cкачувань: 200) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 24-12-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав