991-P

Документи » Розпорядження міського голови » № 991-Р від 23.11.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "23" листопада 2009 р № 991-P-Р

Про нагородження з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку

На підставі подання директора Сумської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Криштопа В.М., керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, за досягнуті високі успіхи у виконанні виробничих та планових завдань по якісному забезпеченню зв’язком органів місцевого самоврядування, підприємств, організацій та населення міста Суми, чітке і відповідальне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку нагородити:

 

1. Книгою «Суми. Пам'ять старих вулиць»: 

  • трудовий колектив – Сумської дирекції УДППЗ «Укрпошта».

2. Грамотою міського голови:

Криштопа
Володимира Миколайовича

директора Сумської дирекції УДППЗ «Укрпошта»;

Пустовойтенко
Людмилу Іванівну

начальника головної каси Сумської дирекції УДППЗ «Укрпошта»;

Руденко
Надію Степанівну

листоношу 1-го класу 9-го відділення поштового зв’язку поштамту-цеху обслуговування споживачів № 4;

Коломієць
Людмилу Григорівну

заступника начальника 34-го відділення поштового зв’язку поштамту-цеху обслуговування споживачів № 4;

Назаренко
Людмилу Володимирівну

начальника 13-го відділення поштового зв’язку поштамту-цеху обслуговування споживачів № 4;

Шимко
Ліну Яківну

начальника 26-го відділення поштового зв’язку поштамту-цеху обслуговування споживачів № 4;

Терещенко
Наталію Іванівну

інструктора відділу періодичних видань;

Письменну
Олену Анатоліївну

оператора поштового зв’язку 1-го класу відділення поштового зв’язку поштамту-цеху обслуговування споживачів № 4;

Ткаченко
Ганну Анатоліївну

старшого інструктора з ЕВТОП відділу контролю експлуатаційних, виробничих та організаційних питань;

Фінюкову
Надію Михайлівну

керуючу магазином «Свіжий хліб» поштамту-цеху обслуговування споживачів № 4;

Білоненка
Віктора Леонідовича

електромеханіка лінійних споруд електрозв’язку та абонентських пристроїв 1 категорії цеху технічної експлуатації лінійних споруд та розвитку № 1 Центру телекомунікаційних послуг Сумської філії ВАТ «Укртелеком»;

Ліхачова
Олександра Вікторовича

електромонтера лінійних споруд електрозв’язку та проводового мовлення 6-го розряду цеху технічної експлуатації лінійних споруд та розвитку № 1 Центру телекомунікаційних послуг Сумської філії ВАТ «Укртелеком»;

Кубракову
Ольгу Степанівну

електромеханіка електрозв’язку 1 категорії цеху технічної експлуатації станційних споруд № 1 Центру телекомунікаційних послуг Сумської філії ВАТ «Укртелеком»;

Гуріну
Жанну Олександрівну

інженера-електроніка з експлуатації обладнання електрозв’язку 2 категорії цеху технічної експлуатації станційних споруд № 1 Центру телекомунікаційних послуг Сумської філії ВАТ «Укртелеком»;

Жуліду
Валентину Митрофанівну

інженера електрозв’язку 2 категорії Централізованого бюро ремонту Центру телекомунікаційних послуг Сумської філії ВАТ «Укртелеком»;

Дмитрієнка
Василя Олександровича

інженера електрозв’язку цеху енергозабезпечення Центру телекомунікаційних послуг Сумської філії ВАТ «Укртелеком»;

Горщук
Ольгу Іванівну

фахівця 1 категорії дільниці продажу послуг Центру телекомунікаційних послуг Сумської філії ВАТ «Укртелеком»;

Шлосер
Наталію Михайлівну

телефоніста довідкової служби міської телефонної мережі Центру телекомунікаційних послуг Сумської філії ВАТ «Укртелеком»;

Василенко
Надію Василівну

інженера електрозв’язку дільниці розрахунків Центру телекомунікаційних послуг Сумської філії ВАТ «Укртелеком»;

Топчія
Миколу Петровича

водія автотранспортних засобів 1-го класу Центру механізації Сумської філії ВАТ «Укртелеком»;

Степаненка
Петра Яковича

електромеханіка лінійних споруд електрозв’язку та абонентських пристроїв 1 категорії – бригадир Центру будівництва та ремонту засобів електрозв’язку Сумської філії ВАТ «Укртелеком»;

Солодовник
Галину Петрівну

заступника головного бухгалтера бухгалтерії Сумської філії ВАТ «Укртелеком»;

Кулєш
Аллу Юріївну

інженера проектувальника 2 категорії проектно-кошторисного відділу Сумської філії ВАТ «Укртелеком»;

Безсмертну
Віру Володимирівну

начальника фінансового та технологічного контролю Сумської філії ВАТ «Укртелеком»;

Писаренка
Володимира Михайловича

інженера з комплектування устаткування й матеріалів 1 категорії відділу постачання Сумської філії ВАТ «Укртелеком»;

Гордус
Наталію Євгенівну

редактора телебачення Сумської обласної державної телерадіокомпанії.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 24-12-2009




Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав