963-P

Документи » Розпорядження міського голови » № 963-Р від 13.11.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "13" листопада 2009 р № 963-P-Р

Про міські заходи до 20-ї річниці Українського добровільного культурно-просвітницького правозахисного благодійного товариства "Меморіал" ім. В.Стуса

На виконання Указу Президента України від 2.09.09 №702 "Про заходи до 20-ї річниці Українського добровільного культурно-просвітницького правозахисного благодійного товариства "Меморіал" ім. В.Стуса", відповідного розпорядження голови облдержадміністрації від 29.10.09 №598, враховуючи значення діяльності товариства "Меморіал" у справі національного відродження та дослідження голодоморів, відповідно до підпункту 3.1.11 пункту 3 Положення про цільовий фонд Сумської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 25.05.04 №815-МР, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Взяти участь в урочистих заходах з нагоди 20-ї річниці створення Українського добровільного культурно-просвітницького правозахисного благодійного товариства "Меморіал" ім. В.Стуса" (покладання квітів до пам'ятника Т.Г.Шевченку та меморіальної дошки В.Чорноволу). Грудень 2009 року. Управління інформаційно-аналітичної роботи, господарський відділ.
  2. Організувати проведення за участю громадськості в закладах освіти та культури лекцій, бесід, конференцій, засідань "круглих столів", інших заходів, присвячених діяльності товариства "Меморіал". Листопад-грудень 2009 року. Управління освіти та науки, відділ культури та туризму. 
  3. Забезпечити оформлення в бібліотечних закладах тематичних книжкових виставок, присвячених 20-й річниці товариства "Меморіал". Листопад-грудень 2009 року. Відділ культури та туризму. 
  4. Сприяти висвітленню заходів, присвячених 20-й річниці товариства "Меморіал" у засобах масової інформації. Листопад-грудень 2009 року. Управління інформаційно-аналітичної роботи. 
  5. Фінансовому управлінню (Липова С.А.) виділити кошти з цільового фонду Сумської міської ради у сумі 400 (чотириста) грн. на придбання квітів для організації покладання до пам'ятника Т.Г. Шевченку та меморіальної дошки В.Чорноволу. 
  6. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.) здійснити відповідні розрахунки згідно з наданими рахунками. 
  7. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Волонтирця В.М.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 23-12-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав